9 czerwca w naszej szkole został zorganizowany PIKNIK RODZINNY, który był uczczeniem Dnia Mamy, Dnia Dziecka i nadchodzącego Dnia Taty. Pomimo deszczowych prognoz na ten dzień, pogoda nam dopisała, dzięki czemu wszyscy mogliśmy korzystać z atrakcji przygotowanych na ogrodzie szkolnym.  W centrum ogrodu stanęła dmuchana atrakcja, która cieszyła się ogromnym powodzeniem. Nauczyciele przygotowali również kąciki plastyczne, wszyscy mogliśmy spróbować swoich sił między innymi w malowaniu farbami na stretchu. W szkole odbywały się również zajęcia na stepie czy turniej gry w tenisa stołowego. Nie zabrakło również części gastronomicznej, na ogrodzie szkolnym pojawił się grill. Mogliśmy również skosztować wspaniałych wypieków, przygotowanych przez rodziców, jak i samych uczniów podczas zajęć kulinarnych.  Wspólne spotkanie przyniosło wiele radości. Wszystkim obecnym rodzicom dziękujemy za udział w pikniku i do zobaczenia za rok!