Logo Zespół Szkół nr 16 we Wrocławiu

Rekrutacja do klasy pierwszej Szkoły Podstawowej Nr 102 w Zespole Szkół Nr 16 we Wrocławiu

Szkoła prowadzi edukację dla  uczniów z niepełnosprawnością sprzężoną: autyzm oraz niepełnosprawność intelektualna w stopniu umiarkowanym lub znacznym.

Edukacja  w Szkole  Podstawowej przebiega zgodnie z  podstawą programową kształcenia ogólnego dla uczniów z niepełnosprawnością intelektualną w stopniu umiarkowanym lub znacznym  w  szkołach podstawowych.

Zasady rekrutacji

Warunkiem przyjęcia dziecka do szkoły jest posiadanie aktualnego orzeczenia o potrzebie kształcenia specjalnego wydanego przez poradnię psychologiczno – pedagogiczną.

Rodzic / opiekun prawny składa w sekretariacie szkoły:

Aktualne orzeczenie o potrzebie kształcenia specjalnego

Wniosek o przyjęcie do Szkoły Podstawowej Nr 102 (pdf)

Zainteresowanych rodziców i opiekunów prawnych zapraszamy do szkoły codziennie od poniedziałku do piątku w godzinach od 800 do 1400  po wcześniejszym telefonicznym ustaleniu terminu spotkania pod nr tel. 71 798-68-83. W trakcie spotkania przedstawimy ofertę edukacyjną i terapeutyczną placówki, oprowadzimy po szkole, jak również pomożemy w wypełnieniu wniosku o przyjęcie do szkoły.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą edukacyjną szkoły: