plakat góra grosza zs 16
góra grosza zs 16

Góra Grosza startuje!
Przyłączcie się i razem usypmy 21 wielką Górę Grosza.
To niezwykła Góra w niezwykłych czasach, bo ten rok szkolny to duże wyzwanie dla nas wszystkich. W Górze Grosza każdy najdrobniejszy grosik ma wartość  i moc. Bądźmy blisko bez względu na odległość.
Potrzebujemy Was, by pomagać dzieciom, które są w trudnej sytuacji i nie mieszkają z rodzicami. Dla nich zbierajmy Górę Grosza!
Przekazane przez Was monety to realna pomoc dla bardzo wielu dzieci.
Dla niektórych to wsparcie materialne, dla tych z zaległościami w nauce – korepetycje. Dla innych – możliwość rozwijania talentu lub też dofinansowanie wychowanków na progu samodzielności.
Dzięki Wam nasza działalność jest możliwa! To, że zmieniamy los dzieci  i rodzin to również Wasza wielka zasługa! Cieszymy się, że jesteście z nami!
Bardzo serdecznie Wam dziękujemy w imieniu dzieci, które otrzymały i otrzymają pomoc oraz naszego Zespołu, który pracuje nad akcją Góra Grosza.

Elżbieta Prządka – Koordynatorka akcji Góra Grosza

Iwona Niemasz – Przewodnicząca Towarzystwa Nasz Dom

Źródło tekstu: http://towarzystwonaszdom.pl/gora-grosza/xxi-edycja/

AKCJA TRWA OD 26 PAŹDZIERNIKA 2020 DO 31 MAJA 2021 ROKU

Zwracamy się do wszystkich chętnych, którzy chcą wesprzeć akcję GÓRĘ GROSZA. Już w zeszłym roku pokazaliśmy, że nie jest nam obojętny los dzieci i młodzieży wychowujących  się poza swoimi naturalnymi rodzinami. Do tej pory w ramach ogólnopolskiej akcji udało się zebrać   43 189 159,66 zł i mamy w tym swój mały udział!!! DZIĘKUJEMY

Zapraszamy do włączenia się w zbiórkę monet.

Puszki znajdują się:

w przyziemiu w świetlicy szkolnej

na I piętrze w sali nr 11

na II piętrze w sali nr 26

Liczy się każdy grosz – zbieramy monety od 1 grosza do 5 złotych

Organizatorki:

J. Lorenc, M. Szczepańska,  K. Drelak-Kłobuch